13. 09. 2019

Voznik kombija (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Si želite razgibane, dolgoročne in enoizmenske popoldanske zaposlitve?

V sodelovanju z državnim podjetjem iščemo Voznike kombija (m/ž), na območju osrednjeslovenske regije.

Delovne naloge obsegajo:
- opravljanje sprejema in dostave pošiljk in sklepov v poslovnih prostorih uporabnikov,
- dostavljanje pošiljk,
- nakladanje in razkladanje pošiljk,
- prevzemanje, prevažanje, izmenjevanje in odpravljanje pošiljk in poštnih sklepov,
- upravljanje in vzdrževanje delovnih sredstev,
- izvajanje drugih podobnih opravil, skladno z usposobljenostjo in navodili.

Pričakujemo:
- vozniški izpit B kategorije je pogoj,
- izpit iz slovenskega jezika (A2) je pogoj,
- prilagodljivost in odgovornost,
- sposobnost dela s strankami in komunikativnost,
- pripravljenost opravljanja terenskega dela,
- nekaznovanost.

 Delovne izkušnje niso zahtevane v primeru zaključene III. stopnje izobrazbe.

 Nudimo:
- zaposlitev za določen čas 4 mesece – čas usposabljanja,
- možnost podaljšanja za nedoločen čas – v primeru uspešno opravljenega usposabljanja,
- redno in stimulativno plačilo v višini 1.041,14 € bruto + dodatki,
- zaposlitev neposredno pri naročniku,
- delo v stabilnem podjetju,
- možnost raznih izobraževanj za nadaljnji osebni in poslovni razvoj,
- delovni čas od ponedeljka do petka, občasno sobote,
- delovnik poteka v dvoizmenskem času.

Vabimo vas, da prijave z življenjepisom posredujete s klikom na gumb Prijavi se
Za več informacij lahko pokličete na številko 051 376 384. Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor