18. 02. 2020

Vodja skladišča (m/ž)

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika,  uspešno mednarodno podjetje, iščemo kandidata za zasedbo delovnega mesta Vodja skladišča (m/ž).

Opis delovnega mesta:
  • Vodenje ekipe cca. 50 skladiščnikov, ocenjevanje njihove delovne uspešnosti.
  • Izdelava in izvedba dnevnih, tedenskih in mesečnih planov.
  • Vodenje evidenc in priprava statističnih poročil učinkovitosti zaposlenih in delovanja skladišča
  • Organiziranje skladiščnih procesov za optimalno delovanje skladišča.
  • Vodenje procesov prevzema in izdaje blaga.
  • Spremljanje in uvajanje sodobnih ter optimalnih rešitev na področju skladiščenja.
  • Skrb za urejenost skladišča.

Pričakujemo:
  • Vsaj srednješolsko izobrazbo - smer logistika, ni pa pogoj.
  • Izkušnje z vodenjem ekipe v skladišču ali proizvodnji.
  • Dobro računalniško znanje. Napredno znanje Excela je prednost pri prijavi.
  • -Dobre organizacijske, koordinacijske in vodstvene sposobnosti.
  • Pozitiven odnos do strank in sodelavcev. Sposobnost motiviranja ekipe, teamsko naravnanost.
  • Zaželeno aktivno znanje tujih jezikov (angleškega in srbščina ali hrvaščina).
Nudimo:
  • Delo od ponedeljka do petka v popoldanski izmeni.
  • Konkurenčen in stimulativen plačni paket.
  • Zaposlitev v uspešnem mednarodnem podjetju, ki ponuja možnost napredovanja in karierne rasti.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec