15. 05. 2019

Vodja poslovalnice Novo mesto (m/ž)

RegijaJugovzhodna Slovenija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Ste komunikativni in uživate v dinamičnem delu? Imate dobre prodajne veščine? Si želite delati v uspešnem mednarodnem podjetju kjer imate možnost osebne in profesionalne rasti? Za uspešno podjetje na Dolenjskem iščemo Vodjo poslovalnice Novo mesto (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- izvedba prodajnih aktivnosti v pisarni in na terenu,

- iskanje novih in sodelovanje z obstoječimi klienti,
- predstavitev storitev na prodajnih sestankih,
- urejanje dokumentacije,
- priprava ponudb, pogajanje, sklepanje poslov,
- organizacija, vodenje in razporejanje dela manjše ekipe,

- razgovori s sodelavci o tekočih zadevah v poslovalnici,
- skrb za realizacijo planov,
- podobna dela po navodilih nadrejenih, potrebna za opravljanje glavnih nalog.

Pričakujemo:
- izkušnje s področja prodaje in vodenja,
- komunikativnost in timsko naravnanost,
- samoiniciativnost, motiviranost,
- odprtost do novega učenja,
- organiziranost, delavnost, fleksibilnost,

- znanje angleškega jezika,
- napredno znanje računalniških orodij MS Office,
- vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz.

Nudimo:
- pogodba za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,

- zaposlitev direktno pri naročniku,
- veliko mero samostojnosti,
- delo na terenu in v pisarni,
- redno in stimulativno plačilo,
- dinamično in timsko delo v manjšem kolektivu,
- fleksibilen delovni čas,

- mentorstvo in suport pri učenju,
- možnost osebnega in profesionalnega  razvoja v uspešnem mednarodnem podjetju,
- možnost napredovanja in rasti znotraj podjetja.

Delovno mesto se nahaja v Novem mestu oz. na terenu po Dolenjski.

Če vas je delovno mesto pritegnilo, pošljite svojo prijavo s klikom na gumb Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na številko 041 788 041. Vaš klic oziroma prijava bosta obravnavana diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Nina Mohar