14. 11. 2017

Vnos podatkov (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Te odlikuje natančnost? Potem preberi ta oglas in se čim prej prijavi. Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študenta za: »vnos podatkov (m/ž).«

Delovne naloge:
- vnos podatkov v informacijski sistem.

Pričakujemo:
- natančnost,
- hitrost,
- poznavanje Excela,
- urejen študentski status.

Kraj dela:
Litija.

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
4,61€ bruto.

Kontakt:
Zainteresirane prosimo, da čim prej pošljete prijavo na elektronski naslov: tjasa.strle@adecco.si ali pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76160