13. 09. 2018

Tajniško-administrativna dela (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Te veseli delo v administraciji in tajništvu? Si organizirana in zanesljiva oseba? Potem beri dalje. Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč pri delu: "Tajniško-administrativna dela (m/ž)".

Delovne naloge:
- tajniško-administrativna opravila,
- urejanje pošte,
- fotokopiranje,
- sortiranje in razdeljevanje gradiva,
- vodenje dokumentacije in evidenc,
- arhiviranje.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- študent/ka 2. stopnje ali absolvent/ka 1. stopnje ekonomske, pravne ali upravne fakultete,
- komunikativnost,
- organizacijske sposobnosti,
- znanje angleškega jezika,
- zansesljivost in natančnost,
- samostojnost,
- zaželene izkušnje pri delu z aplikacijami za vnos pošte.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
5,80€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik