13. 09. 2018

Študentsko delo – Pomoč v administraciji (m/ž)

RegijaGorenjska regija

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, mednarodno podjetje, ki se ukvarja z organizacijo in izvedbo pošiljk po vsem svetu iščemo študenta/ko za delovno mesto Pomoč v administraciji (m/ž) v ladijskem oddelku.

Delovne naloge bodo:
-          Komuniciranje z zaposlenimi
-          Urejanje uvozne/izvozne dokumentacije
-          Urejanje arhivov
-          Pomoč sodelavcem v oddelku

Pogoji:
-          Znanje angleškega jezika
-          Organiziranost
-          Komunikativnost
-          Urejenost

Delavnik: od ponedeljka do petka

Urna postavka: 5€ bruto/ura

Lokacija dela: Kranj

Za več informacij pokličite na telefon 051 657 380 (Rok) ali pa se oglasite pri nas v poslovalnici (Zoisova ulica 1, 4000 Kranj) za vaše nove karierne možnosti.

V kolikor se prepoznate v opisu delovnih obveznosti, pričakujemo vaše prijave z življenjepisom preko povezave "Prijavi se!"
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Ana Marija Šifrar