10. 09. 2019

Študentska pomoč v skladišču (m/ž)

RegijaJugovzhodna Slovenija

Tip dela:Študentsko delo

Si želiš priložnosti za učenje in nadaljnjo zaposlitev? Si želiš dela v uspešnem logističnem podjetju? Za našega naročnika iščemo študentsko pomoč pri delu: Pomoč v skladišču (m/ž).

KRAJ DELA: Novo mesto.

DELOVNE NALOGE:
- pomoč pri prevzemu blaga, odpremi,
- usklajevanje pretoka blaga,
- prepakiranje, embaliranje in etiketiranje blaga,
- ostala podobna dela.

NUDIMO:
- učenje na delovnem mestu,
- priložnost za nadaljnjo zaposlitev,
- delo v prijetnem kolektivu,
- redno plačilo,
- urejene delovne pogoje.

PRIČAKUJEMO:
- urejen status študenta (vsaj 1 leto),
- pripravljenost za delo v več izmenah,
- delavnost, zanesljivost.

PLAČILO: po dogovoru.

KONTAKT: Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 041 645 444.

OPOMBA:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2017/2018, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Nina Mohar