12. 10. 2017

Študentska pomoč v Lek Lendava (m/ž)

RegijaPomurska regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Študenti, če iščete nove izzive in si želite svoj CV dopolniti z referenčnimi izkušnjami potem ponujamo izvrstno študentsko izkušnjo za vas!
Za našega naročnika, uspešno farmacevtsko podjetje Lek d.d. iščemo študente za študentsko delo v OE Sproščanje zdravil – Antiinfektivi Lendava.
Iščemo študenta smeri kemija ali kemijska tehnologija in ostali naravoslovnih študijev.

Opis dela:
- vzorčenje,
- priprava odprem,
- urejanje dokumentacije,
- izpolnjevanje tabel in pisanje poročilo.

Od kandidata pričakujemo:
- znanje angleškega jezika,
- računalniško pismenost,
- natančnost, zanesljivost, samoiniciativnost, delo v »timu«.

Ponudbe z vašim življenjepisom pričakujemo do 20.10.2017.

Kontakt:
Izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in vas opisano delo veseli? Kontakt, ostale informacije in prijave na naslov lucia.josic@adecco.si.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 75631