09. 08. 2018

Študentska administrativna pomoč (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Ti sporazumevanje v nemščini ne predstavlja problema in te veseli delo z ljudmi? Za našega naročnika, Slovensko-nemško gospodarsko zbornico iščemo študenta/ko za "Delo na recepciji (m/ž)", ki bi njihovo delovno okolje napolnili s svojo pozitivno naravnanostjo in prijaznostjo.

Delovne naloge:
- zastopanje zbornice, profesionalen sprejem in nudenje pomoči strankam, obiskovalcem in sodelavcem,
- sprejemanje dohodnih klicev, podajanje osnovnih informacij v slovenskem in nemškem jeziku,
- splošne sprejemne in upravne naloge,
- administrativna dela.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- zaželene izkušnje pri delu v sprejemni pisarni ali na recepciji,
- pozitivna energija, prijaznost, odgovornost,
- veselje do dela z ljudmi.
- zelo dobre komunikacijske sposobnosti v nemškem in slovenskem jeziku.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
5,92€/neto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se in svojo prijavo v nemškem jeziku pošljite na vesna.gruden@ahkslo.si.
Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2017/2018, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik