16. 08. 2017

Študent: pomoč v skladišču (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za uspešno transportno-logistično podjetje v Ljubljani, iščemo dva kandidata za študentsko delo v skladišču (m/ž).

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- komisioniranje trgovskega blaga s skenerjem,
- manipulacija blaga,
- razklad in naknad balga,
- priprava in kontrola materiala,
- skrb za urejenost skladišča,
- ostala dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- resne kandidate, ki imajo urejen status študenta,
- pripravljenost na fizično delo.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
5,5 € bruto na uro.

Kontakt:
Zainterisirane kandidate vabimo, da čim prej pokličite na tel. št.: 051 265 495 (gospod Aleš).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2016/2017 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 74287