25. 03. 2019

Strokovnjak za upravljanje s stroji (m/ž)

RegijaPomurska regija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno in hitro rastoče mednarodno podjetje, iščemo nove sodelavce za delovno mesto strokovnjak za upravljanje s stroji (m/ž) v farmacevtski proizvodnji (m/ž).
  • Imate izkušnje iz področja mehanike, vzdrževanja in upravljanja s stroji?
  • Vas privlači delo v sodobni proizvodnji z vrhunsko tehnologijo?
  • Imate radi raznoliko delo in dinamično delovno okolje?
Če ste na zgornja vprašanja odgovorili pritrdilno, je spodnji oglas prava priložnost za vas!

Vaše pomembnejše delovne naloge bodo:
  • osnovna vzdrževanja strojev in naprav,
  • nastavitve in menjava strojnih delov,
  • odpravljanje napak na opremi in sistemih,
  • čiščenje strojev in strojnih delov v povezavi s preventivnim vzdrževanjem,
  • nastavitve strojev, menjava strojnih delov,
  • izpolnjevanje dokumentacije,
  • skrb za nemoten potek linije,
  • skrb za čisto delovno okolje.
 Pričakujemo:
  • zaključeno poklicno izobrazbo tehničnih smeri (strojna, elektro, mehatronik ipd.),
  • večletne izkušnje z delom v farmacevtski industriji ali v proizvodnji podobnih industrij,
  • pripravljenost za več izmensko delo,
  • odgovornost, zanesljivost ter pozitiven odnos do dela,
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz.
 Nudimo:
  • stabilno zaposlitev in možnosti za dolgoročno sodelovanje,
  • delo v prijetnem kolektivu z možnostjo osebnostnega in strokovnega razvoja,
  • odličen plačni paket,
  • delo v moderni in avtomatizirani proizvodnji.

Vse, ki ustrezate objavljenim pogojem, vabim, da še danes preko portala oddate vaš življenjepis. Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tadeja Jurinec