05. 12. 2018

Sortiranje paketov (m/ž) – Brnik

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno invalidsko podjetje Pošte Slovenije, iščemo študentsko pomoč pri delu v mesecu decembru za: "Sortiranje paketov (m/ž)". Delo poteka od ponedeljka do petka med 6. in 10. uro.

Delovne naloge:
- lažja fizična dela,
- sortiranje paketov.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- odgovornost,
- pripravljenost na delo.

Kraj dela:
Brnik.

Urna postavka:
7€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik