13. 08. 2019

Sodelavec za pripravo burgerjev (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, podjetje z novodobno okrepčevalnico na lokaciji v Kamniku, kjer strežejo najokusnejše burgerje, iščemo kandidate za delovno mesto Sodelavec za pripravo burgerjev (m/ž). Kot eden bolj uspešnih slovenskih mladih start upov imajo uveljavljeno blagovno znamko in nudijo kvalitetne produkte.

Opis delovnega mesta:

- delo v pripravi, delo za žarom in izdaja hitre hrane in pijače,
- delo na blagajni,
- komunikacija s strankami,
- posredovanje informacij o ponudbi,
- skrb za čist in urejen delovni prostor.

Pričakujemo:

- urejeno, komunikativno, prijazno in ustrežljivo osebo, ki ima veselje do dela v timu in prijazen odnos do strank,
- srednješolska izobrazba IV. ali V. stopnje gostinske smeri - gostinski tehnik, natakar (ni pogoj, je pa prednost),
- znanje angleškega jezika.

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- delo v dveh izmenah,
- delo v podjetju, ki verjame v timski duh, profesionalizem in zabavo,
- delo v mladem kolektivu, ki omogoča odlično delovno klimo hkrati pa je tudi odlično okolje za ustvarjanje kariere, saj imajo možnosti za napredovanje.

Lokacija dela: Kamnik.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor