14. 03. 2019

Sodelavec v zaledni pisarni (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za uspešno mednarodno zavarovalniško podjetje iščemo sodelavca za delovno mesto  Sodelavec v zaledni pisarni (m/ž).

Vaše delovne naloge bodo:
  • posredovanje potrebnih informacij strankam po telefonu, elektronskih medijih ali osebno,
  • sprejemanje in reševanje zahtevkov strank,
  • vzdrževanje baze podatkov strank in priprava mesečnih statistik,
  • delo na brezplačni telefonski liniji,
  • reševanjem opominov zaradi zapadle premije (vhodni-izhodni klici strank),
  • obdelavo baz (potencialnih) strank,
  • sodelovanje pri spremljevalnih aktivnostih postopka merjenja zadovoljstva strank.

Pričakujemo:
  • vsaj srednješolska izobrazba (V. stopnja),
  • vsaj 6 mesecev delovnih izkušenj,
  • komunikativnost,
  • odločba Agencije za zavarovalni nadzor -ni pogoj je pa prednost,
  • računalniška pismenost,
  • aktivno znanje slovenskega jezika.

Nudimo:
  • delo v hitro rastoči mednarodni družbi,
  • delo v odličnem timu in druge ugodnosti za zaposlene,
  • zaposlitev za nedoločen čas, s poskusnim delom.
  • delo v eni izmeni.
* v primeru da nimate odločbe Agencije, bomo vašo prijavo upoštevali za delovno mesto Pomožni svetovalec v klicnem centru, ki se sklepa za določen čas.

Prijave z življenjepisom, ustreznimi dokazili in podrobnim opisom delovnih izkušenj pošljite preko povezave "Prijavi se!".
Vse prijave bodo upoštevane z največjo mero zaupnosti.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Luka Mihelič