16. 11. 2017

Skladiščnik (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika uspešno razvojno in proizvodno podjetje Bosio d.o.o., iščemo primernega kandidata za zasedbo delovnega mesta: Skladiščnik (m/ž)

Opis delovnega mesta:
- kakovostno prevzemanje in izdajanje blaga,
- označevanje in razporejanje blaga,
- pripravljanje in pakiranje blaga,
- manipulacija in interni transport blaga (delo s transportnimi sredstvi),
- izdelovanje embalaže,
- skrb za urejeno delovno okolje in druge naloge po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- izobrazbo tehnične smeri (strojni tehnik, elektro tehnik, logistični tehnik, ipd.),
- izpit za viličarja, zaželeno tudi za žerjav,
- poznavanje in uporaba skladiščnega programa za prevzeme in izdaje materialov,
- poznavanje materialnih tokov in procesov,
- doslednost, vestnost in natančnost pri delu,
- minimalno 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu.

Nudimo:
- urejeno delovno pravne obveznosti,
- delo v okviru organiziranega urnika po znanih načrtih in planih,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- delo v kolektivu, ki temelji na razvoju in s tem dinamičnejše delo.

Želite sodelovati in se razvijati v podjetju kjer bi vaše delo bilo izraz kakovosti v mednarodnem okolju? Izpolnjujete pričakovanja naročnika in ste že opravljali primerljivo delo iz opisa? Vašo prijavo s podrobnim življenjepisom v slovenskem jeziku pričakujemo na elektronski naslov sabina.trstenjak@adecco.si najkasneje do 15.12.2017. Zagotavljamo vam popolno diskretnost prijav.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76192