21. 03. 2024

Skladiščnik (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Ste v iskanju nove zaposlitve? Imate izkušnje z delom v skladišču in vožnjo viličarja? Za našega naročnika, hitro rastoče podjetje, ki izdeluje posebne sedežne garniture, iščemo primernega kandidata za delovno mesto: Skladiščnik (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- kakovostno prevzemanje in izdajanje blaga,
- označevanje in razporejanje blaga,
- pripravljanje in pakiranje blaga,
- transport blaga po Sloveniji,
- skrb za urejeno delovno okolje in druge naloge po navodilu nadrejenega.

Nudimo:
- enoizmensko delo
- nadpovprečno plačilo,
- urejeno delovno pravne obveznosti,
- delo v okviru organiziranega urnika po znanih načrtih in planih,
- možnost dolgoročnega sodelovanja,
- delo v kolektivu, ki temelji na razvoju.

Pričakujemo:
- sposobnost dela v ekipi,
- izkušnje z vožnjo viličarja (izpit ni pogoj, je pa zaželen),
- vozniški izpit B kategorije,

Lokacija: Polzela
Rok za prijavo: 20.4.2024

Prijave:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 031 664 654 - Lina.

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -032024-79143

Objavil/a: Lina Sadar