11. 03. 2019

Skladiščnik (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Si želite biti del ekipe velikega, uspešnega in urejenega podjetja?

Postanite del ekipe sodelavcev, ki iz logističnega centra oskrbuje trgovine po celi Sloveniji. Nove sodelavce iščemo za podjetje, ki verjame v potencial vsakega sodelavca, ki ceni njihovo odgovornost, zanesljivost in delavnost. Krepijo vrednote, kot so poštenost, sodelovanje in medsebojna pomoč. Da so na pravi poti, dokazuje visoka stopnja zadovoljstva zaposlenih ter pridobljen ugledni certifikati So družini prijazno podjetje.

 Vaše naloge:

  • prevzem in priprava blaga za poslovalnice,
  • obdelovanje vračila blaga iz poslovalnic,
  • spremljanje zalog in kakovosti blaga,
  • zagotavljanje varnosti in skrb za čistočo v skladišču,
  • skrb za ločevanje odpadkov.

 Nudimo vam:

  • delo v družini prijaznem podjetju,
  • dinamično delo,
  • možnosti za osebni razvoj in napredovanje,
  • stimulativno plačilo,
  • vplačilo premije v 2. pokojninski steber,
  • varno zaposlitev v stabilnem in rastočem podjetju,
  • 30 ali 40 urni delavnik,
  • družabne aktivnosti in ugodnosti za zaposlene,
  • kraj dela: Komenda (do selitve), nato lokacija dela: Arja vas.

 Pričakujemo:

  • zanimanje in želja do dela v skladišču,
  • prilagodljivost in odprtost do sprememb,
  • dinamičnost in usmerjenost v izboljšave,
  • veselje do dela v skupini,
  • natančnost pomeni več kot hitrost.

V primeru, da izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in iščete nove izzive, vas vabimo k prijavi.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik