07. 11. 2018

Skladiščnik / logist (m/ž)

RegijaJugovzhodna Slovenija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Si želite dolgoročne zaposlitve? Priznano mednarodno podjetje, zaradi širitve, v okolici Novega mesta zaposli sodelavca na delovnem mestu Skladiščnik / logist (m/ž).

Delovne naloge obsegajo:
- prevzem dobavljenega materiala in skrb za skladiščenje le-tega,
- izvajanje vhodne kontrole prejetega materiala po predpisanih postopkih,
- pakiranje in odprema blaga,
- priprava transportnih listin pri odpremi blaga,
- izvajanje notranjega transporta materiala, polizdelkov in izdelkov,
- skladiščno poslovanje v informacijskem sistemu,
- oskrbovanje proizvodne linije in delovna mesta po planu proizvodnje,
- ostala dela po navodilu nadrejenega.

Od kandidatov pričakujemo:
- pripravljenost za delo v več izmenah,
- delavnost, zanesljivost,
- smisel za timsko delo,
- zaželeno je znanje vožnje viličarja,
- natančnost in resnost.

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- zaposlitev direktno pri klientu,

- redno in stimulativno plačilo,
- delo v prijetnem kolektivu.

Če vas je delovno mesto pritegnilo, pošljite svojo prijavo s klikom na gumb Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na številko 041 788 041. Vaš klic oziroma prijava bosta obravnavana diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Nina Mohar