11. 06. 2019

Skladiščnik – komisionar (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno multinacionalno podjetje, iščemo zanesljivo in odgovorno osebo za delovno mesto: Skladiščnik – komisionar (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:
- komisioniranje blaga,
- prevzem blaga,
- delo v skladišču,
- priprava in kontrola artiklov,
- druga navodila po delu nadrejenega.

NUDIMO:
- DVOIZMENSKO DELO v kolektivu uspešnega podjetja,
- zaposlitev za DOLOČEN ČAS z možnostjo in željo podaljšanja v nedoločen čas,
- redno plačilo in možnost stimulacije za delo.

PRIČAKUJEMO:
- natančno in vztrajno osebo, ki ima veselje do skladiščenja in komisioniranja artiklov,
- zaključeno osnovno šolo,
- izkušnje s podobnimi deli so zaželene vendar niso obvezne.

V kolikor izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in vam je takšno delo v veselje vas vabimo, da oddate prijavo s klikom na gumb "Prijavi se".
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Žana Vilhar