13. 08. 2019

Serviser in monter mehanske varnostne opreme (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, podjetja ki deluje v samem vrhu na področju mehanske varnostne opreme, rešitev in storitev iščemo tehničnega kandidata za zasedbo delovnega mesta Serviser in monter mehanske varnostne opreme (m/ž).

Opis delovnega mesta:
  • Montaža in servis mehanskih sklopov.
  • Montaža in servis elektro sklopov.
  • Finomehanska dela.
  • Predpriprava del se opravi na sedežu podjetja, montaže ali servisi pa pri naročnikih.
  • Selitev trezorjev in blagajn.
  • Izpolnjevanje delovnih nalogov in potnih nalogov.
  • Priprava mesečnih poročil o opravljenih storitvah.
  • Delovnik od ponedeljka do petka od 8:00-16:00 ure, oz. po potrebi fleksibilno do zaključka del. 1x mesečno dežurstvo na klic.
Pričakujemo:
  • Tehnično spretne kandidate z veseljem in zanimanjem za terensko delo.
  • Srednja tehnična smer izobrazbe: elektrotehnik, strojni tehnik, mehatronik.
  • Kandidati morajo pridobiti dokazilo o nekaznovanosti.
  • Osnovno računalniško znanje.
  • Komunikativnost (delo pri strankah).
  • Teamske kandidate pripravljene na sodelovanje.
  • Osnovno znanje angleščine.
Nudimo:
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja.
  • Službeno vozilo, delovna oblačila in varovalno opremo. Služben telefon in računalnik.
  • Financiranje šolanja za pridobitev licence za tehnično varovanje.
  • Delo v dobrem kolektivu.
  • Stabilno delovno okolje.
  • Priložnost za strokovno usposabljanje in napredovanje.
Kraj dela: okolica Ljubljane + teren.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec