11. 07. 2019

Samostojni skladiščnik (m/ž) – 1 izmena

RegijaJugovzhodna Slovenija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Si želite 1 izmenske in dolgoročne zaposlitve direktno pri naročniku? Za uspešno podjetje v okolici Novega mesta, zaradi povečanega obsega dela, zaposlimo kandidata na delovno mesto Samostojni skladiščnik (m/ž).

Nudimo:
- delo v 1 izmeni (od ponedeljka do petka),
- možnost zaposlitve za nedoločen čas,
- zaposlitev direktno pri naročniku,

- delo uspešnem podjetju,
- možnost učenja in napredovanja na delovnem mestu,
- možnost zaposlitve takoj,
- redno in stimulativno plačilo.

Opis delovnega mesta:
- sprejem in izdaja blaga,
- izvajanje vhodnih in izhodnih kontrol,
- skrb za organizacijo in koordiniranje dela v skladišču,
- vodenje razne dokumentacije (npr. evidenc o zalogah, reklamacijah ipd.),
- opravljanje inventur,
- manipulacija blaga z viličarjem,
- skrb za red in čistočo na delovnem mestu,
- podobna dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:
- dobre organizacijske sposobnosti,
- urejenost, delavnost, resnost,
- samostojnost,
- željo po dolgoročnem sodelovanju,
- tehnično naravnanost,
- računalniška pismenost,
- zaželene so izkušnje na podobnem delovnem mestu,
- izpit B kategorije,
- izpit za viličarja je zaželen, ni pa pogoj.

Kraj dela: okolica Novega mesta.

Če vas je delovno mesto pritegnilo, pošljite svojo prijavo s klikom na gumb Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na številko 041 788 041. Vaš klic oziroma prijava bosta obravnavana diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Nina Mohar