07. 12. 2017

Proizvodni delavec – Kamnik (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za uspešno slovensko podjetje z dolgoletnimi izkušnjami, ki spada v panogo kemično predelovalne industrije, iščemo kandidata za delovno mesto Proizvodni delavec (m/ž).

Opis delovnega mesta:
• delo v proizvodnji,
• pakiranje in deklariranje (delo na normo),
• priprava blaga za izdajo in prevzem,
• vodenje evidenc v skladišču,
• izdelava vlečenih in navitih kompozitov,
• obdelava in konfekcioniranje kompozitov,
• sodelovanje s strankami ter
• ostala dela po navodilu vodje proizvodnje.

Pričakujemo:
• končano srednjo šolo ali poklicno izobraževanje,
• izkušnje z delom v proizvodnji,
• izpit za viličarja (ni pogoj),
• natančnost in zanesljivost.

Nudimo:
• delo v treh izmenah (6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00 in od 22:00 do 6:00), od ponedeljka do petka,
• dinamično delo ter
• redno plačilo.

Kraj dela: Kamnik.
Možen pričetek z delom takoj.
Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas, z enomesečnim poskusnim obdobjem, nato nedoločen čas.

V kolikor se prepoznate kot primeren kandidat in bi vas omenjeno delo zanimalo, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom na tina.ocepek@adecco.si.

Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76454