14. 11. 2017

Prodajalec/ka otroške obutve (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, trgovino, kjer prodajajo otroško obutev v Ljubljani (BTC) iščemo komunikativno in odgovorno osebo za zasedbo delovnega mesta »Prodajalec/ka otroške obutve (m/ž)«.
V trgovini prodajajo čevlje Ciciban, ki so slovenski izdelek in katerega večji del lastne proizvodnje poteka v Mirnu na Goriškem. Visoko kvalitetni izdelki so plod znanja generacij v kombinaciji z uporabo sodobne tehnologije.

Delovne naloge:
- svetovanje strankam,
- blagajniško poslovanje,
- skrb za red in urejenost v poslovalnici,
- ostala dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- najmanj IV. stopnja izobrazbe – trgovec,
- 3 leta delovnih izkušenj, zaželene izkušnje pri prodaji obutve,
- komunikativnost, natančnost in odgovornost do dela,
- pripravljenost na delo z otroki.

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
- delo v urejenem okolju
- uvajanje v delovni postopek.

Kraj dela:
Ljubljana (BTC).

Delovni čas:
- delo poteka v dveh izmenah (delovne so tudi sobote), v skladu z urnikom trgovskega centra.

Prijave:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da posredujete svojo prijavo na elektronski naslov: tina.ocepek@adecco.si s pripisom »Prodajalec/ka otroške obutve (m/ž)«.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76159