06. 12. 2018

Prodajalec v trgovini s pekovskimi izdelki (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste pripravljeni na nove izzive in vas zanima delo v trgovini s pekovskimi izdelki?
Za uspešno podjetje, ki ima prodajalne s pekovskim pecivom, iščemo visoko motivirano in pozitivno naravnano osebo za delo v Ljubljani.

Opis dela:
- delo s strankami in pomoč strankam pri nakupu,
- dopeka pekovskih izdelkov,
- delo za blagajno,
- nabava blaga,
- delo z računalnikom,
- skrb za red in čistočo na delovnem mestu.

Pričakujemo:
- odgovorne kandidate, ki so pripravljeni na delo v prijetnem kolektivu,
- odlične komunikacijske in prodajne veščine,
- računalniško znanje (MS Office),
- pozitivno naravnanost in samostojnost pri opravljanju delovnih nalog.

Nudimo:
- zaposlitev za polni delovni čas,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
- dvoizmensko delo (vključeno tudi delo ob sobotah),
- izkušnje iz dela v trgovini predstavljajo prednost.

Kraj dela:
Ljubljana.

Prijave:
V kolikor vas zanima razgibano delo z ljudmi, vas vabimo, da se prijavite.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Asta Otavnik