03. 04. 2024

Prodajalec v pekarni (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Edinstvena delovna priložnost!

Postani prodajalec v pekarni in se pridruži najboljši ekipi ter z njimi premikajte meje.
Za našega naročnika, iščemo PRODAJALCA (m/ž) za prodajo svežih pekovskih izdelkov in zagotavljanje pozitivne izkušnje kupcev.

Berite dalje in ugotovite kakšne bi bile vaše delovne naloge, nato pa kar se da hitro oddajte svojo prijavo in si zagotovite mesto na razgovorih.

Opis dela:
- naročanje in prevzem materiala,
- vodenje delovne evidence,
- prodaja pekovskih izdelkov,
- kontroliranje kakovosti izdelkov,
- vzdrževanje reda in čistoče na delovnem mestu,
- skrb za zagotavljanje zadovoljstva zaposlenih,
- poročanje o opravljenem delu znotraj ekipe.

Nudili vam bodo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- dvoizmensko delo (delo se začne ob zgodnjih urah, kar pomeni, da hitro zaključite z delom),
- zaposlitev v podjetju, kjer strmijo k zagotavljanju dobrih medosebnih odnosov in dobrem ekipnem duhu,
- pošteno plačilo z vsemi zakonsko določenimi dodatki (malica 7,96 eur in 0,21 eur za prevoz),
- regres ter izplačilo vseh nadur,
- možnost napredovanja,
- možnost osebne in karierne rasti.

Pričakujemo:
- zaželene izkušnje,
- veselje in motiviranost do dela,
- usmerjenost k organiziranemu in učinkovitemu delu,
- želja po aktivnem delu, saj je delo tudi fizične narave,
- komunikativnost in željo po delu z ljudmi,
- izkušnje s podobnih področij del predstavljajo prednost.

Kraj dela je Ljubljana.

Ne zamudite priložnosti sodelovanja s podjetjem in sodelavci, kjer vas bodo toplo sprejeli in z veseljem naučili vseh potrebnih veščin za opravljanje dela v prodaji! Svojo prijavo oddajte s klikom na gumb "Prijavi se".

Za več informacij smo vam z veseljem na voljo na telefonski številki: 041 375 080 (Tjaša).
Rok za prijavo: 3.5.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Miklič