22. 03. 2024

Pravnik (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaPravo

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Imate bogate izkušnje na področju gospodarskega in delovnega prava, ste predani podjetju in želite, da je vaše delo videno in cenjeno?
Iščemo nekoga, ki bo dopolnili ekipo in soustvarjal uspešne rezultate. Pridružite se na delovno mesto "Pravnik/ca (m/ž)".

Nudimo:
- zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev,
- nadpovprečno plačilo in dodatne ugodnosti,
- urejeno delovno okolje,
- možnost strokovnega in osebnega razvoja ter napredovanja v karieri.

Opis dela:
- samostojno pravno svetovanje in izdelava pravnih mnenj za potrebe poslovanja družbe,
- izterjava neplačnikov in reševanje reklamacij,
- priprava, pregled in verifikacija pogodb,
- priprava, pregled in usklajevanje internih aktov in pravilnikov,
- pravna podpora kadrovski službi,
- druga sorodna dela s področja.

Pričakujemo:
- vsaj VII. stopnja izobrazbe pravne smeri,
- najmanj 3 leta relevantnih delovnih izkušenj,
- dobro poznavanje gospodarskega in delovnega prava,
- odlično znanje angleškega jezika,
- dobro poznavanje programskih orodij MS Office,
- vozniško dovoljenje B kategorije.

Lokacija dela: okolica Celja.

Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se".

Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lana Kirič