07. 02. 2019

Pospeševalec prodaje (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, Gorenje GSI d.o.o. iščemo študentsko pomoč pri delu: Promotor (m/ž), za pospeševanje prodaje bele tehnike in malih gospodinjskih aparatov.

Delovne naloge:
- študent bo odgovoren za aktivno zastopanje blagovne znamke,
- prenašanje znanja o proizvodih,
- pospeševanje prodaje,
- komunikacija s strankami,
- izvajanje ostalih sorodnih nalog skladno z navodili nadrejenega vodje.

Pričakujemo:

- urejen študentski status,
- komunikativne kandidate, ki radi delajo z ljudmi,
- vestnost in odgovornost,
- zaželen izpit B kategorije in lasten prevoz.

Urna postavka:
6€/bruto.

Kraj dela:

Ljubljana.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2018/2019 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik