02. 12. 2019

Pospeševalec prodaje (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, podjetje, ki je specializirano za razvoj in proizvodnjo malih gospodinjskih aparatov za pripravo hrane in napitkov iščemo študentsko pomoč pri delu: Promotor / Pospeševalec prodaje (m/ž).

Delovne naloge:
- študent bo odgovoren za aktivno zastopanje blagovne znamke, ugleda podjetja, za povečanje tržnega deleža ter za povečanje prodaje proizvodov,
- deljenje znanja o proizvodih in zbiranje podatkov od prodaje,
- prenašanje znanja o proizvodih,
- izvajanje ostalih sorodnih nalog skladno z navodili nadrejenega.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- komunikativne kandidate, ki radi delajo z ljudmi,
- vestnost in odgovornost.

Urna postavka:

Po dogovoru

Kraj dela:

Ljubljana BTC

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2019/2020 na Adecco H. R. d.o.o., Razlagova ulica 2, 2000 Maribor ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Žana Vilhar