13. 04. 2021

Pomočnik v skladišču in administraciji (m/ž)

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, slovensko podružnico uveljavljenega mednarodnega podjetja, ki proizvaja ter distribuira medicinske inštrumente ter naprave, iščemo kandidata za delovno mesto Pomočnik v skladišču in administraciji (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- Sprejem in prevzem blaga od hitrih pošt. Tehnično blago prihaja v škatlah, povprečna teža paketa je 3 kg.
- Skrb za zalogo blaga in vodenje manjšega internega skladišča.
- Arhiviranje skladiščnih dokumentov in vnašanje podatkov v program Pantheon.
- Pomoč v administraciji pri lažjih administrativnih nalogah.
- Delo poteka od ponedeljka do petka, predvidoma med 8:00 in 16:00 uro. Znotraj tega delovnika bo sklenjen dogovor za delo v povprečju 20 ur/teden.

Pričakujemo:
- Natančno in odgovorno osebo.
- Pripravljenost na delo 20 ur/teden.
- Aktivno znanje angleškega jezika.
- Zaželeno vsaj nekaj izkušenj iz skladiščenja in logistične administracije.
- Dobro poznavanje MS Office programskega paketa, prednost bodo imeli kandidati, ki imajo izkušnje s programom Pantheon.
- Prijetno in urejeno osebo z veliko energije in odličnimi komunikacijskimi sposobnostmi, visoko stopnjo integritete, sposobnostjo sprejemanja odgovornosti, samostojnosti in samoiniciativnosti ter sposobnost timskega dela.
Nudimo:
- Možnost zaposlitve preko s.p. ali druge vrste zaposlitve. Delo v obsegu 20 ur/teden.
- Dinamično delo v multinacionalki.
- Dolgoročno sodelovanje.
- Samostojnost pri delu.
- Zagotovljeno in stimulativno plačilo.
- Možnost dolgoročnega sodelovanja in ob eventualni širitvi priložnost za zaposlitev za polni delovni čas.

Kraj dela: Ljubljana.

Zainteresirani kandidate, ki se prepoznajo v opisanem, vabimo, da posredujete svojo prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave "Prijavi se." Za morebitne dodatne informacije smo vam na voljo na 031 611 869 (Jan).

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec