12. 10. 2017

Pomočnik v kuhinji (m/ž)

RegijaNotranjsko-kraška regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, restavracijo, ki se nahaja v industrijski coni, iščemo kandidata za delovno mesto Kuharski pomočnik (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- Pomožna dela v kuhinji,
- priprava enostavnejših obrokov (lunch paketi),
- delitev hrane,
- oskrbovanje delilne linije,
- delo na blagajni - blagajniško poslovanje,
- čiščenje delovnih površin, jedilnice in delovnih sredstev,
- ročno in strojno pomivanje bele in črne kuhinjske posode in jedilnega pribora,
- opravljanje vseh pomožnih del v razdelilnici hrane,
- občasno razdeljevanje obrokov poteka na ločenih enotah v Razdrtem in v Logatcu.

Pričakujemo:
- Prednost imajo kandidati, ki že imajo izkušnje s podobnim delom.
- Kandidate motivirane za delo v kuhinji.
- Izpit B kategorije.
- Osnovna računalniška pismenost.

Nudimo:
- Zaposlitev za določen čas z željo po dolgotrajnem sodelovanju.
- Delo poteka od ponedeljka do petka v dveh izmenah: od 6:00-14:00 in od 11:00-19:00 in 1 delovna sobota na mesec.
- Začetek dela je možen takoj.

Kraj dela: Logatec

Zainteresirane kandidate vabimo, da posredujejo prijavo z življenjepisom na elektronski naslov jan.lipovec@adecco.si. Vaše prijave bom obravnaval diskretno.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 75653