10. 09. 2019

Pomoč v strežbi – študentsko delo

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika iščemo študentsko pomoč za delo: "Študentska pomoč v strežbi (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu, si komunikativen/a in te zanima delo z ljudmi, te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- strežba,
- komunikacija s strankami.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- pripravljenost za delo,
- starost nad 18 let,
- predhodne izkušnje v strežbi so zaželene, vendar niso pogoj.

Nudimo:
- delo v prijetnem okolju.

Kraj dela:
Ljubljana (Rožna dolina).

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
5,33€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da pokličete na: 041 33  44 38 (Damjana Vidic).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Katarina Šavrič