11. 08. 2017

Pomoč v strežbi (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno gostinsko podjetje DULCIS GOURMET d.o.o., iščemo študentsko pomoč za delo: «Pomoč v strežbi«. V kolikor se prepoznaš v oglasu te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- strežba hrane in pijače,
- komunikacija s strankami.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- pripravljenost za delo,
- polnoletnost.

Nudimo:
- zagotovljen obrok,
- študentsko delo,
- predhodne izkušnje niso potrebne.

Kraj dela:
Ljubljana BTC

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
5,20€ bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate prosimo, da čim prej pošljete prijavo na: maja@dulcis-gourmet.si ali pokličete na: 031 346 444.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2016/2017 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 74246