28. 05. 2019

Pomoč v strežbi (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno gostinsko podjetje v Celju, iščemo študentsko pomoč za delo: "Pomoč  v strežbi (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu, si komunikativen/a in te zanima delo z ljudmi, te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- strežba pijače,
- komunikacija s strankami,
- delo z blagajno,
- skrb za urejenost lokala.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- izkušnje z delom v strežbi,
- pripravljenost za delo,
- komunikativnost,
- korektnost in poštenost,
- prijaznost.

Nudimo:
- delo v prijetnem okolju.

Kraj dela:
Celje.

Urna postavka:
6.30 €/h bruto

Zainteresirane prosim, da čim prej pošljete prijavo preko gumba Prijavi se, ki ga najdete na desni strani oglasa ali pokličite na: (03) 428 27 50.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2018/2019 na Adecco H. R. d.o.o., Ljubljanska cesta 5, 3000 Celje, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Sabina Trstenjak