09. 10. 2019

Pomoč v skladišču (m/ž) – študentsko delo

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja z distribucijo semen, iščemo študente za: "Pomoč v skladišču (m/ž)".

Delovne naloge:
- lažja dela po navodilu nadrejenega.
Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- pripravljenost za delo za daljše časovno obdobje,
- polnoletnost,
- zaželene izkušnje v skladišču.

Kraj dela:
- Ljubljana

Urna postavka:
- bruto:5,92 €
- neto: 5,00 €

Kontakt:
Zainteresirane kandidate prosimo, da pokličete na 051 376 956 (g. Tilen).

Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2018/2019 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Katarina Šavrič