11. 10. 2018

Pomoč v skladišču in pri pakiranju (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, stabilno, ugledno, družinsko podjetje, ki se ukvarja z veleprodajo igrač, iščemo študentsko pomoč pri delu: "Pomoč v skladišču in pri pakiranju (m/ž)".

Delovne naloge:

- pomoč v skladišču,
- pakiranje izdelkov,
- skrb za čistočo in urejenost skladišča.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- zanesljivost in odgovornost,
- pripravljenost na delo,
- zaželene izkušnje pri delu v skladišču.

Kraj dela:
Ljubljana Šiška.

Urna postavka:
6€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se, ali za več informacij pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik