16. 04. 2018

Pomoč v delavnici (m/ž) – študentsko delo

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki na trgu ponuja mehanizacijo za varno, učinkovito in okolju prijazno delo na višini iščemo študenta za: "Pomoč v delavnici (m/ž)".

Delovne naloge:
- pomoč pri pripravljanju, čiščenju in podmazovanju dvižnih košar.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- pripravljenost za delo,
- zaželene izkušnje v skladišču.

Kraj dela:
Ljubljana Šentvid.

Urna postavka:
6€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane prosim, da čim prej pošljete prijavo preko gumba Prijavi se, ki ga najdete na desni strani oglasa ali pokličite na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik