12. 01. 2018

Pomoč v administraciji (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja s svetovanjem, načrtovanjem, postavitvijo in vzdrževanjem celovitih informacijskih rešitev, iščemo študentsko pomoč za delo v administraciji (m/ž).

Delovne naloge:
- administrativna dela.

Pričakujemo:
- znanje angleškega jezika,
- komunikativnost,
- znanje MS Office,
- starost nad 20 let,
- zaželeno znanje CRM-ja in bolj obsežno znanje Microsoft orodij.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
5,50€ bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se in priložite svoj CV do 31.1.2018. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2017/2018, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Strle