12. 01. 2018

Pomoč na recepciji (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč za: "delo na recepciji (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- delo na recepciji hotela,
- občasna pomoč v strežbi.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- komunikativnost in zanesljivost,
- prednost imajo kandidati z izkušnjami.

Lokacija dela:
Ljubljana Dobrunje.

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
4,5€ neto.

Kontakt:
V kolikor te delo zanima, se čim prej prijavi preko gumba Prijavi se. Za dodatne informacije pokliči na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Strle