06. 12. 2018

Osebni asistent direktorju (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Te zanima razgibano delo, si komunikativen/a in organiziran/a oseba? Potem beri dalje. Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč: "Osebni asistent direktorju (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu, te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- pomoč pri organizaciji sestankov,
- pomoč pri rezervaciji letalskih kart, prenočišč,
- pomoč pri organizaciji mednarodnega dogodka,
- komunikacija z naročniki,
- vodenje evidenc,
- arhiviranje,
- sprejem telefonov,
- sprejem pošte.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- komunikativnost,
- odgovornost in zanesljivost,
- aktivno znanje angleškega jezika,
- izkušnje z organizacijo in administracijo,
- zaželeno poznavanje Excela.

Nudimo:
- dinamično delo,
- delo v prijetnem okolju.

Urna postavka:
5€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik