02. 12. 2019

Nastavljalec strojev (m/ž)

RegijaObalno-kraška regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ali si želite delati v proizvodnji s stabilnim delovnim okoljem? Če imate strojno in tehnično znanje ter imate izkušnje z nastavljanjem strojev, imamo za vas pravo priložnost! Iščemo motiviranega kandidata za delo Nastavljalca strojev (m/ž) v proizvodnem podjetju v okolici Kopra.

Delovne naloge zajemajo:
- nastavljanje in posluževanje CNC strojev,
- skrb za vzdrževanje strojev,
- upravljanje linije in naprav,
- naloge po navodilih nadrejenega,
- delo v več izmenah.

Delo se nahaja v okolici Kopra.

Pričakujemo kandidate:
- ki so natančni in odgovorni,
- imajo zaključeno tehnično izobrazbo IV. stopnje ali izkušnje z nastavljanjem strojev v proizvodnji,

- z lastnim prevozom.

Nudimo delo v dinamičnem delovnem krogu, kjer je prispevek vsakega posameznika zelo pomemben. Delo je v prvi vrsti za določen čas, z možnostjo podaljšanja. Urnik dela je v treh ali štirih izmenah, za malico je poskrbljeno.

Se prepoznate v oglasu in vas zanima delo v tehnološko razvitem podjetju in urejenem okolju? Pošljite nam prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se''.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mateja Švab