12. 01. 2018

Maskota na športnih dogodkih (m/ž) – študent

RegijaObalno-kraška regija

Tip dela:Študentsko delo

Iščeš priložnostno delo in občasen zaslužek? Si želiš druženja z dinamičnimi in družabnimi mladimi? Obleci si kostum in postani maskota!
Za našega naročnika, organizacijo s športnimi dejavnostmi, iščemo študentsko pomoč za delo kot: Maskota (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- spremljanje športnih dogodkov in tekem v kostumu,
- animacija med športnimi dogodki in prireditvami,
- občasne promocije športnih dejavnosti po prireditvah, šolah.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- komunikativnost in zanesljivost.

Lokacija dela:
Koper in okolica

Urnik dela:
Po dogovoru.
Za prvo promocijo športnih dogodkov te pričakujemo že v četrtek, 18. 1. 2018. Prva tekma je v petek, 19. 1. 2018 zvečer!

Urna postavka:
10€ bruto.

Kontakt:
V kolikor te delo zanima, se čim prej prijavi preko gumba "Prijavi se!". Za dodatne informacije pokliči na: 051 390 235 (Karin).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Cesta Zore Perello Godina 2, 6000 Koper ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Alenka Potočnik