12. 10. 2017

Lepotni svetovalec – promotor (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste komunikativni in svetovalno naravnani? Radi delate z ljudmi in ste ljubitelj naravne kozmetike? Iščemo lepotnega svetovalca (m/ž) za promocijo naravne kozmetike (Melvita in Le Couvent des Minimes).

Delovne naloge:
- delo 2x do 3x na teden,
- kakovostno in strokovno svetovanje strankam,
- skrb za splošno zadovoljstvo kupcev,
- promocija blagovne znamke.

Od vas pričakujemo:
- urejen status študenta,
- ljubezen do kozmetike in narave,
- smisel za delo z ljudmi, prijaznost in komunikativnost,
- pripravljenost na učenje,
- lasten prevoz.

Nudimo vam:
- strokovno uvajanje v delovni proces,
- redno stimulativno plačilo.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
Osnovna postavka je 5,5 €h bruto + stimulacija glede na prodajo.

Komunikativne in samoiniciativne kandidate, vabimo, da oddate svojo prijavo z življenjepisom na elektronski naslov: tjasa.strle@adecco.si, s pripisom »Lepotni svetovalec: promotor (Ljubljana)"

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 75633