13. 09. 2017

Konstrukter (m/ž)

RegijaGorenjska regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika različnih elektromehanskih in elektronskih aparatov, iščemo kandidata/ko za delovno mesto: Konstrukter (m/ž):

OPIS DELA:
Izdelava konstrukcij orodij in brizganja plastike,
- Zagotavljanje dogovorjenih in planiranih konstrukcijskih rešitev,
- Izdelava ustrezne dokumentacije,
- Pomoč pri izdelavi ponudb,
- Spremljanje sodobnih trendov v konstrukciji in uvajanje teh v Rodex-u,
- Prenašanje znanj na sodelavce.

PRIČAKUJEMO:
- Zaključeno VI. Stopnjo strojne izobrazbe, zaželjeno konstrukterstvo ali orodjarstvo,
- Sposobnost presoje in odločanja,
- Dobro razumevanje in poznavanje tehnične dokumentacije, normativov ter standardov s področja strojništva,
- Natančnost, samoiniciativnost, odgovornost, gospodarnost, sposobnost za timsko delo,
- Ciljna in kakovostna usmerjenost,
- Sposobnost usklajevanja strokovnih mnenj,
- Računalniško znanje ProEngineer/PTC Creo.

Delovno mesto je v Kranju.

NUDIMO:
- Delo za čas opravljanja praktičnega usposabljanja, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- Enoizmensko delo,
- Zanimivo delo v dinamičnem okolju, ki nudi pogoje za osebno ter strokovno rast v vrhunskega strokovnjaka,
- Strokovno izpopolnjevanje,
- Stimulativno plačilo.

Vaše prijave s priloženim življenjepisom sprejemamo na elektronski naslov rok.pajk@adecco.si. Prijave sprejemamo do 11.10.2017.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 75040