13. 11. 2017

Konstrukter (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, sodobno tehnološko podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto Konstrukter (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- Konstruiranje v strojegradnji,
- modeliranje v programu Creo,
- sodelovanje na področju robotizacije in avtomatizacije v proizvodnji,
- sodelovanje pri implementaciji strojev v lastni proizvodnji ali pri naročnikih, pretežno v avto-moto industriji.

Pričakujemo:
- Izkušnje iz konstruiranja in strojegradnje,
- dobro prostorsko predstavo, dobro poznavanje 2D in 3D modelirnikov,
- samostojne, odgovorne in samozavestne kandidate, ki so sposobne projekt voditi od idejne zasnove do zaključka,
- osnovno znanje angleškega ali nemškega jezika,
- V., VI. ali VII. stopnjo izobrazbe ustrezne strojne smeri ali mehatronike.

Ponujamo:
- Zaposlitev direktno pri naročniku,
- stimulativno plačilo ter dobre delovne pogoje (delo v prijetnem kolektivu, delavnik od pon-pet, prosti vikendi in prazniki),
- uporabo najsodobnejše tehnologije na področju avtomatizacije in robotike.

Kraj dela: okolica Ljubljane

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom na jan.lipovec@adecco.si.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76140