11. 05. 2021

Komisionar/skladiščnik (m/ž)

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Naš naročnik je uspešno podjetje, ki v svoj tim vabi novega sodelavca, ki je natančen, odgovoren in zanesljiv in ima izkušnje s področja skladiščenja. Iščemo več oseb za delovno mesto: "Komisionar/skladiščnik (m/ž)".

Nudimo:
- urejene in dobre delovne pogoje,
- raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
- možnost kariernega razvoja in napredovanja.

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- delo v skladišču,
- izdaja in prevzem blaga, skladiščenje, komisioniranje in izdaja blaga,
- izvajanje prevzema pošiljk in uskladiščenje blaga,
- izvajanje kontrole blaga,
- umik praznik palet, odpadkov in folije (skrb za red in čistočo skladišča).

Pričakujemo:
pripravljenost na delo,
- fizična pripravljenost,
- izkušnje so zaželene (niso pogoj),
- pripravljenost na 3-izmensko delo.

Delovno mesto: Ljubljana Bežigrad.

Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo preko povezave "Prijavi se".

Za dodatne informacije smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 041 621 427.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Neža Peklaj