01. 01. 2020

Komisionar (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za uspešno logistično podjetje v Ljubljani, ki se sooča z visoko rastjo, iščemo komisionarja v skladišču (m/ž) za dolgoročno sodelovanje.

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- komisioniranje trgovskega blaga s skenerjem,
- priprava in kontrola materiala,
- urejanje skladiščne dokumentacije,
- skrb za urejenost skladišča,
- evidentiranje pošiljk.

Pričakujemo:
- izkušnje s podobnimi deli,
- zaključeno srednješolsko izobrazbo,
- zaželene izkušnje z uporabo ročnih skenerjev,
- opravljen izpit za viličarja (ni pogoj),
- vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz,
- odlično fizično kondicijo in pripravljenost na zahtevnejša dela (dvigovanje težjih bremen).

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas,
- ustrezno zaščitno opremo,
- dvoizmensko delo v uspešnem podjetju,
- poleg osnovne plače še dodatek na delovne izkušnje in nagrajevanje po delovni uspešnosti,
- delovno mesto se nahaja v Ljubljani.

V primeru, da izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in iščete nove izzive, vas vabimo, da se prijavite.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik