06. 11. 2019

Kadrovnik (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste komunikativna oseba, ki ima veselje do razgibanega dela in stalnega stika z ljudmi?
Za svojega naročnika, uspešno državno podjetje iščemo osebo za zasedo delovnega mesta "Kadrovnik (m/ž)"!

Opis delovnega mesta:

- upravljanje in izvajanje postopkov v zvezi z delovnimi razmerji,
- sodelovanje pri izdelavi letnih planov in sestavljanju letnih poročil,
- vodenje kadrovske evidence zaposlenih in posredovanje potrebnih podatkov,
- koordinacija področja varnosti in zdravja pri delu,
- izvajanje usposabljanj in delavnic s področja delovnih razmerij notranjim deležnikom,
- spremljanje zakonskih in podzakonskih predpisov ter pravne prakse na svojem področju dela,
- opravljanje drugih del skladno z usposobljenostjo delavca in navodili delodajalca.
- podobna dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
VII. stopnjo izobrazbe iz ustreznega področja,
- izkušnje z delom na kadrovskem področju (vsaj 5 let),
- zelo dobre komunikacijske spretnosti,
- samoiniciativnost, motiviranost, organiziranost,
- pozitivno naravnanost,
- računalniško pismenost (dobro poznavanje MS Office).

Nudimo:
- pogodba za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- redno plačilo,
- dinamično delo v prijetnem kolektivu,
- možnost osebnega in profesionalnega razvoja.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urnik dela:
pon - petek (drsni prihod med 7h in 9h).

Če vas je delovno mesto pritegnilo, pošljite svojo prijavo s klikom na gumb "Prijavi se" ali pokličite na telefon 031 704 386 (Tina).

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek