12. 01. 2018

Dostava po Sloveniji (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč za delo: «dostava (m/ž)«. V kolikor se prepoznaš v oglasu te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- prevoz palet po celi Sloveniji,
- razkladanje z viličarjem.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- resnost in zanesljivost.

Lokacija dela:
Ljubljana Vič.

Urnik dela:
Po dogovoru.

Urna postavka:
7€ bruto.

Kontakt:
V kolikor si želite terenskega dela prosimo, da se čim prej prijavite preko gumba Prijavi se, ki ga najdete na desni strani oglasa. Za dodatne informacije pokličite na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Strle