28. 12. 2018

Delo v čistilnici (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Zaradi velike rasti našega naročnika, mednarodno podjetje, ki ima svojo enoto v Logatcu, iščemo kandidate za zasedbo delovnega mesta "Delo v čistilnici (m/ž)".

Opis delovnega mesta:
-delo v pralni proizvodnji,
-stoječe delo,
-sortiranje, zlaganje, pakiranje oblek,
-uporaba industrijskega pralnega stroja.

Nudimo:
-delo za določen čas z željo po dolgoročne sodelovanju,
-delo običajno poteka v dveh izmenah, občasno po potrebi tri izmene,
-občasno poteka delo tudi ob sobotah,
-redno plačilo,
-timsko naravnano proizvodno okolje.

Pričakujemo:
-kandidate, ki so na voljo takoj,
-prednost pri prijavi imajo kandidati, ki živijo blizu kraja dela,
-prednost pri prijavi imajo kandidati z vsaj osnovnim znanjem šivanja.

Kraj dela: Logatec. Iščemo več oseb.

Začetek dela je takoj.

Če vas delo zanima vas vabimo, da nam posredujete svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se!"
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Luka Mihelič