10. 08. 2017

Delavec v živilski proizvodnji (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za priznano živilsko podjetje, ki beleži visoko rast, iščemo večje število kandidatov za delovno mesto "Delavec v živilski proizvodnji (m/ž)".
Opis dela:
- opravljanje zahtevnejših del v proizvodnji,
- samostojno izdelovanje vseh vrst izdelkov,
- prevzemanje in pripravljanje surovin po recepturi,
- upravljanje komore, peči, strojne linije in pakirnega stroja, mešalca ipd.,
- nadzorovanje poteka delovnega procesa,
- kontroliranje kakovosti predhodno opravljene operacije in javljanje neskladnosti nadrejenemu,
- odgovarjanje za kakovost opravljene faze dela,
- vzdrževanje reda in čistoče na delovnem mestu,
- poročanje o opravljenem delu znotraj ekipe,
- izvajanje drugih nalog in opravil znotraj delovnega področja skladno z delovno usposobljenostjo, navodili oziroma po nalogu nadrejenega.
Pričakujemo:
- III., IV. ali V. izobrazbo živilske, gostinske ali tehnične smeri,
- kandidata z izkušnjami na podobnem delovnem mestu,
- s pripravljenostjo na delo v treh izmenah, 6 - dnevni delavnik,
- vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz,
- odlično fizično kondicijo in pripravljenost na zahtevnejša dela,
- iznajdljivost, hitro odzivnost, natančnost in proaktivnost,
- timsko usmerjenost.
Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- ustrezno zaščitno opremo,
- delo v uspešnem podjetju,
- urejeno delovno okolje,
- možnost osebne rasti.
Kraj dela: Ljubljana.
V kolikor se prepoznate kot marljiva oseba in si želite pridobiti dodatne izkušnje v večjem živilskem obratu, vas vabimo, da prijavo posredujete na asta.otavnik@adecco.si s pripisom "Delavec v živilski proizvodnji (m/ž)".
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 74228