14. 03. 2019

Deklariranje (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, ki je prisoten v 19 različnih državah in nudi distribucijske ter logistične storitve za svoje partnerje, iščemo študenta za delo: "Deklariranje (m/ž)".

Delovne naloge:
- deklariranje artiklov,
- pomoč v skladišču.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- natančnost,
- resnost in odgovornost,
- pripravljenost za delo.

Kraj dela:
Ljubljana Verovškova.

Urna postavka:
5€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2018/2019, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik