10. 01. 2019

Blagajnik natakar (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za uspešno podjetje v Ljubljani, ki ima vodno rekreativno-zabaviščno središče, iščemo urejeno in komunikativno, ki bo zasedla delovno mesto: Blagajnik natakar (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- organiziranje in izvajanje del v strežbi in na blagajni,
- podajanje informacij gostom o ponudbi podjetja,
- vzdrževanje in nabava delovnih priprav in nabav,
- sestavljanje jedilnikov,
- nadzorovanje kakovosti prejetih živil,
- skrb za čistočo.

PRIČAKUJEMO:
- IV. ali V. stopnjo izobrazbe – gostinske smeri,
- 1 leto delovnih izkušenj,
- znanje  vsaj enega tujega jezika,
- urejenost in komunikativnost.

NUDIMO:
- dolgoročno zaposlitev,
- dinamično delo v prijetnem kolektivu,
- delo poteka v izmenah, tudi ob sobotah in praznikih,
- delo poteka 5x na teden.

Kraj dela je v Ljubljani.
V primeru, da iščete nove izzive na področju dela na recepciji, vas vabimo k prijavi.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Asta Otavnik